Wrastający paznokieć

Czujesz dyskomfort lub ból w wale okołopaznokciowym (skórkach okalających paznokieć)? Pojawił się wysięk, obrzęk czy zaczerwienienie? Masz problem z wrastającym paznokciem! Jego przyczyną mogą być: nieprawidłowe skracanie paznokci lub kształt płytki paznokciowej. W takim przypadku nie ma co czekać, samo nie przejdzie, a czas jest Twoim przeciwnikiem. Ignorowanie sytuacji może doprowadzić do zakażeń bakteryjnych i narastaniu tzw. „dzikiego mięsa”.

W Dermativa problem rozwiązujemy z miejsca. Najczęściej wymagane jest usunięcie elementu drażniącego, co powoduje natychmiastową ulgę w bólu. Niestety, o tym zabiegu nie możemy powiedzieć, że jest bezbolesny. Odczucia zależą od wielu czynników: poziomu stanu zapalnego, zaawansowania trwającej sytuacji czy indywidualnych odczuć/progu bólu.

Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, by Twoja wizyta przebiegała w jak największym komforcie. Do tematu podchodzimy ze zrozumieniem, cierpliwością i troską.

Po wykonanym zabiegu aplikujemy odpowiednie opatrunki aktywne, które pomagają w jak najszybszym powrocie do zdrowia i normalnego funkcjonowania.

Wskazania

Przeciwwskazania

Możliwe powikłania