Nasz salon

Salon Dermativa to jakość i komfort

Dermativa to miejsce, gdzie bezpieczeństwo i jakość usług spotykają się z troską o komfort klienta. Profesjonalizm zrodzony z pasji sprawi, że poczujesz się w odpowiednim miejscu. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, a wizyta poprzedzona jest dokładnym wywiadem i analizą potrzeb.

Myślą przewodnią salonu Dermativa jest dbanie o ciało w zgodzie z naturą. Marki, na których wykonywane są zabiegi, odznaczają się naturalnym składem, wyeliminowaniem zbędnych składników, które są niebezpieczne dla organizmu oraz środowiska. Są to również produkty cruelty free, nie testowane na zwierzętach. Ponadto tam, gdzie było to możliwe, stosowane są komponenty biodegradowalne oraz recyklingowe. Dla utrzymania porządku używana jest naturalna chemia gospodarcza.

Istnieje możliwość wizyt domowych. W celu uzyskania dokładnych informacji prosimy o kontakt telefoniczny.

Bezpieczeństwo w moim Salonie

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, a także w oparciu o najwyższe standardy obsługi klienta, Dermativa stawia w na 100% sterylność. Wszystkie narzędzia wielokrotnego użytku są dezynfekowane, a następnie sterylizowane w autoklawie, który regularnie jest poddawany sanepidemiologicznym testom biologicznym. Dzięki temu spełniamy medyczne wymogi sterylności. Dokumentacja związana z tymi procesami jest do wglądu klientów.

Wszelkie narzędzia jednorazowego użytku, takie jak pilniczki, kapki do pedicure, ostrza skalpeli i dłutek, worki, ręczniki czy rękawice, zgodnie z nazwą, stosowane są tylko raz.

Rabaty i zniżki

Dermativa udziela emerytom stałego 20% rabatu na wszystkie usługi.

Płatność

Salon honoruje płatność kartami Visa i MasterCard.