Dermativa to miejsce, gdzie bezpieczeństwo i jakość usług spotykają się z troską o komfort klienta. Profesjonalizm zrodzony z pasji sprawi, że poczujesz się w odpowiednim miejscu. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, a wizyta poprzedzona jest dokładnym wywiadem i analizą potrzeb.

Myślą przewodnią salonu Dermativa jest dbanie o ciało w zgodzie z naturą. Marki, na których wykonywane są zabiegi, odznaczają się naturalnym składem, wyeliminowaniem zbędnych składników, które są niebezpieczne dla organizmu oraz środowiska. Są to również produkty cruelty free, nie testowane na zwierzętach. Ponadto tam, gdzie było to możliwe, stosowane są komponenty biodegradowalne oraz recyklingowe. Dla utrzymania porządku używana jest naturalna chemia gospodarcza.

Agata Adamczyk, właścicielka Dermativa, podolożka

Jestem absolwentką Szkoły Podologii Bernadetty Chudzikowskiej-Łaś we Wrocławiu oraz Akademii Prenier w Poznaniu. Od 2009 roku pracuję w branży beauty z pełnym zaangażowaniem i energią, którą dają mi moi klienci. Praca jest moją pasją-wolny czas poświęcam na udział w szkoleniach, kongresach, webinarach oraz każdej innej dostępnej formie edukacji podologicznej. Doświadczenie i wiedza zdobywane podczas tych wydarzeń pozwala być otwartym na potrzeby klienta, które staram się zaspokajać na najwyższym poziomie. Moją misją jest zwiększenie wiedzy społeczeństwa na temat pielęgnacji stóp oraz działań podologa. Organizuję spotkania z seniorami, rencistami i dziećmi, działam aktywnie w  social media, by dotrzeć do jak nawiekszego grona odbiorców. Do ciała podchodzę holistycznie.